BARCELONA NIJE DOBRO UŠLA U NOVU SEZONU: / 16-godišnjak najmlađi strijelac Barce u prvenstvu ikad

Barceloni ne ide dobro u novoj sezoni

31.8.2019.
20:31

Bez ozlijeđenih Lea Messija i Luisa Suareza, te sa Ivanom Rakitićem na klupi, Barceloni ne ide dobro u novoj sezoni. Nakon poraza u prvom kolu kod Athletica u Bilbaou, u subotu je Barca u 3. kolu u gostima kod Osasune odigrala 2:2.

Domaćini su poveli golom Roberta Torresa u 7. minuti, a izjednačenje Barceloni donio je 16-godišnji napadač iz Gvineje Bisao Anssumane Fati, koji je tako postao najmlađi strijelac u povijesti Barcelone kad je u pitanju španjolsko prvenstvo. Smijenio je Bojana Krkića, koji je dosad bio najmlađi strijelac Barce u Primeri.

RAKITIĆ MIJENJA KLUB U POSLJEDNJI TRENUTAK: /

Barcelona ga se rješava u transferu koji će odjeknuti Europom

Brazilac Arthur u 64. minuti donosi prednost Barceloni, ali stoper Gerard Piqué u završnici susreta igra rukom u kaznenom prostoru i Osasuna je dobila prigodu da iz penala izjednači, a to je i učinio Roberto Torres u 81. minuti.

REZULTATI: Osasuna - Barcelona 2-2 (Roberto Torres 7, 81-pen/ Anssumane Fati 51, Arthur 64) Getafe - Alavés (večeras) Levante - Valladolid (večeras) Betis - Leganés (večeras)