BARCELONA JE PREVIŠE IZGUBILA U POBJEDI PROTIV VILLAREALA: / Messi opet ozlijeđen, Rakitić gledao utakmicu s tribina

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić nije konkurirao za sastav Barcelone na ovoj utakmici

24.9.2019.
23:22

Barcelona je na Camp Nou svladala Villarreal sa 2:1 u 6. kolu španjolskog prvenstva i privremeno se probila na četvrto mjesto na ljestvici.

Treću ovosezonsku pobjedu branitelju naslova španjolskog prvaka donijeli su Francuz Antoine Griezmann i Brazilac Arthur. Griezmann je u 6. minuti postigao pogodak glavom na ubačaj Lea Messija, koji je odigrao samo prvo poluvrijeme te je bio primoran izaći zbog ozljede. U 15. minuti je Arthur snažnim udarcem s više od 25 metara pogodio desni gornji kut gostujućih vrata za 2:0.

VALVERDE ODSTRANIO RAKITIĆA IZ MOMČADI U ODLUČUJUĆOJ UTAKMICI: /

Hrvat nije bio ni u kombinacijama za klupu

Santi Cazorla je u 44. minuti sa slične udaljenosti poslao loptu pod gredu i svladao Ter Stegena za konačnih 2:1.

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić nije konkurirao za sastav Barcelone na ovoj utakmici. Više o Rakitićevoj "minutaži" pročitajte OVDJE.

Betis uvjerljiv kod kuće

U preostale dvije utakmice odigrane u utorak Valladolid je s Granadom odigrao 1:1, a Betis je svladao Levante sa 3:1.

Na ljestvici vodi Granada sa 11 bodova, koliko imaju i Athletic Bilbao te Real Madrid, ali uz utakmicu manje. Po 10 bodova imaju Barcelona, Real Sociedad, Sevila i Atletico Madrid, ali Katalonci imaju utakmicu više.

U srijedu su na rasporedu četiri, a u četvrtak još preostale tri utakmice 6. kola.