KATALONCI SLAVILI / Budimir nije uspio s Osasunom iznenaditi Barcelonu: U nedjelju ćemo u Rijadu gledati El Clasico

Ante Budimir za Osasunu je odigrao cijelu utakmicu, a propustio je dvije lijepe prilike, po jednu u svakom poluvremenu.

11.1.2024.
22:29

U finalu španjolskog Superkupa gledat ćemo El Clasico, odnosno dvoboj Barcelone i Real Madrida.

TREĆI SU U LIGI /

Napustio je Dinamo za gotovo 15 milijuna, a sada je dočekao drugi gol sezone u momčadi u koju ga je doveo Bjelica

Nakon što je Kraljevski klub u srijedu s 5-3 nakon produžetaka izbacio gradskog rivala Atletico uz asistenciju Luke Modrića, u četvrtak su Katalonci u Rijadu s 2-0 bili bolji od Osasune.

Robert Lewandowski u 59. minuti i Lamine Yamal u sudačkoj nadoknadi golovima su zakazali nedjeljni El Clasico u Saudijskoj Arabiji.

Juventus je posljednji polufinalist Talijanskog kupa nakon što je 4-0 dobio Frosinonea. Za finale će igrati protiv Lazija, a u drugom polufinalu su Atalanta i Fiorentina.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.