TREĆI SU U LIGI / Napustio je Dinamo za gotovo 15 milijuna, a sada je dočekao drugi gol sezone u momčadi u koju ga je doveo Bjelica

Ovaj 26-godišnji branič u Turskoj je inače na posudbi iz Udinesea, a Dinamo je inače napustio još 2018. kada je za 14,5 milijuna eura otišao u Leicester.

11.1.2024.
20:55

Hrvatski branič Filip Benković zabio je drugi gol sezone za Trabzonspor. Dogodilo se to u domaćoj pobjedi 2-1 protiv Samsunspora u 16. kolu turskog prvenstva.

OTVORILO IM SE /

Hrvatski prvoligaš u 45 minuta potopio srpskog drugoligaša: Vidjeli smo hat-trick u samo pet minuta

Bivši branič Dinama gol je zabio u 21. minuti kada je glavom pospremio ubačaj Bakasetasa. To je Benkoviću drugi gol sezone.

Ovog 26-godišnji braniča u Tursku je na posudbu iz Udinesea doveo tadašnji trener Trabzona Nenad Bjelica, a Dinamo je inače napustio još 2018. kada je za 14,5 milijuna eura otišao u Leicester.

Što se ostatka utakmice tiče, za 2-0 je pogodio Onuachu u završnici prvog dijela, dok je konačnih 2-1 iz penala u posljednjim trenucima utakmice postavio Antalyali.

Trabzon je treći u prvenstvu s 36 bodova, 14 manje od vodećeg Fenerbahcea, dok je Samsunspor 17. s 18 bodova.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.