NOĆ ZA PAMĆENJE / Luda utakmica u Kataloniji: Barcelona do 80. minute gubila 0:2 pa uraganski preokrenula i uzela tri boda

Barca je ovom pobjedom preuzela vodstvo u prvenstvu ispred katalonskog susjeda Girone

23.9.2023.
22:33

Barcelona je na svom terenu pobijedila Celtu s 3-2 u 6. kolu Primere, iako su Katalonci do 80. minute gubili s 0-2.

STARA DAMA NA KOLJENIMA /

Hrvat kao kapetan predvodio Sassuolo do senzacionalne pobjede nad Juventusom

Klub iz Viga je poveo u 19. minuti golom Norvežanina Jorgena Stranda Larsena, a u 76. minuti Grk Anastasoiu Dovnikas je povećao na 2-0. Barca se vratila s dva gola Roberta Lewandowskog (80, 85), a minutu prije kraja Portugalac Joao Cancelo pogađa za pobjedu.

Barca je preuzela vodstvo u prvenstvu ispred katalonskog susjeda Girone, dok se čeka nedjeljni madridski derbi između Real Madrida i Atlética.

Najbolje trenutke BKFC 50 iz Denvera pogledajte na streaming platformi Voyo.