LIGA NACIJA /

Azzurrima okršaj velikana na Parku prinčeva: Francuska zabila u 13. sekundi, Italija uzvratila s tri gola

Bradley Barcola bio je strijelac za domaćine već u 13. sekundi utakmice

6.9.2024.
23:12

Italija je preokretom pobijedila Francusku 3-1 na Parku prinčeva u Parizu, u prvom kolu skupine 2 najvišeg ranga Lige nacija.

ODBACIO KOCKICE /

Sigur otkrio kako je umjesto Vatrenih odabrao Kanadu: 'Nije bilo lako, ja sam Hrvat i Kanađanin'

Bradley Barcola bio je strijelac za domaćine već u 13. sekundi utakmice, a za goste su bili precizni Federico Dimarco u 30., Davide Frattesi u 51. te Giacomo Raspadori u 74. minuti.

U drugoj utakmici skupine Belgija je istim rezultatom svladala Izrael na domaćem terenu. De Bruyne je zabio dva gola, a jedan Tielemans. Openda je pak promašio penal u 56. minuti kod rezultata 3-1. Za tri dana Izrael će ugostiti Italiju, a Francuska u reprizi osmine finala Eura Belgiju.

Od ostalih rezultata izdvajamo poraz Roberta Prosinečkog koji je na klupi Crne Gore izgubio na gostovanju kod Islanda 2-0 te remi Slovenije kod kuće protiv Austrije 1-1.