Sjajne igre u španjolskoj Primeri i dalje pružaju nogometaši Atletico Madrida. U prvoj subotnjoj utakmici 15. kola slavili su u gostima kod prošlosezonskog drugoligaša Elchea sa 2:0.

30.11.2013.
18:28

Peta je to pobjeda za igrače Diega Simeonea u posljednjih šest kola, a njome su se bodovno izjednačili s vodećom Barcelonom kojoj prijete sve jače.

Jednako tako, Diego Costa nastavio je zabijati, ovo je njegov već 15. pogodak ove sezone. Cristiano Ronaldo se nikako ne može odvojiti na ljestvici strijelaca.

Dakako, i Barça i Real svoje utakmice u 15. kolu tek trebaju odigrati.

Atletico je u Elcheu poveo u 63. minuti pogotkom Kokea, a 11 minuta kasnije je strijelac bio španjolski Brazilac Diego Costa kojem je asistirao Adrian.

Costa na ljestvici strijelaca zaostaje samo dva pogotka za vodećim Cristianom Ronaldom (17).