PREOKRET /

Madridski derbi bez pobjednika: Atletico Realu zabio u petoj minuti sudačke nadoknade

Izjednačenje je uslijedilo u nadoknadi

29.9.2024.
23:39
profimedia

Središnji susret osmog kola španjolskog prvenstva i veliki madridski derbi između Atletico Madrida i Real Madrida završio je bez pobjednika (1-1), a Atletico se poraza spasio u petoj minuti sudačke nadoknade.

KAOS /

Zbog nereda prekinut derbi La Lige: Domaći navijači gađali Courtoisa upaljačima

KAOS /

Luka Modrić je igra za Real do 86. minute.
Pogodak za aktualnog europskog i španjolskog prvaka zabio je Eder Militao sredinom drugog poluvremena. Njegov snažan udarac s oko sedam metara pogodio je domaćeg braniča i promijenio smjer, ostavljajući Jana Oblaka nemoćnim.

Utakmica, koja je inače prošla u prilično prijateljskoj atmosferi, prekinuta je na petnaestak minuta nakon pogotka jer su domaći navijači gađali predmetima vratara Real Madrida Thibauta Courtoisa.

Izjednačenje je uslijedilo u nadoknadi, u 95. minuti Angel Correa je nadmudrio vratara Courtoisa i napravio ludnicu na stadionu Metropolitano. U 99. minuti zbog ružnog starta isključen je domaći Marcos Llorente.

Barcelona je ostala na vrhu ljestvice s tri boda prednosti ispred Reala, iako je u subotu doživjela prvi ovosezonski poraz. Atletico Madrid ostao je na trećem mjestu sa pet bodova zaostatka za Barcelonom, dok Athletic Bilbao, Mallorca, Villarreal i Osasuna imaju bod manje od momčadi Diega Simeonea.

POGLEDAJTE VIDEO: Remijem bi se najviše zadovoljio Dinamo: Rijeka i Hajduk love prvo mjesto na tablici