ATLETICO ŠIME VRSALJKA SRUŠIO TOTTENHAM: / Englezi dva puta pogađali okvir gola, Vatreni igrao čitavu utakmicu

Atletico Madrid Šime Vrsaljka je u skupini International Champions kupa koji se igra u Australiji došao do prve pobjede.

29.7.2016.
14:52
AFP, PAUL CROCK

Rojiblancosi su s 1-0 svladali engleski Tottenham koji je u ovoj utakmici dva puta pogađao okvir gola. Jedini pogodak na susretu bilo je djelo Diega Godina nakon prekida u 40. minuti, a Tottenham itekako može žaliti za tri velike šanse.

U 11. je minuti Onomah pogodio gredu s nekih šest metara, u 23. je Lamela pogodio vratnicu, a u 60. je slovenski vratar Oblak briljantno zaustavio udarac Masona. Hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko igrao je cijeli susret za Madriđane.

SPEKTAKL U SAN JOSEU: Stari majstor 16. put u 16 utakmica zabio protiv omiljene žrtve

Za spomenuti kako je ovo drugi poraz Tottenhama na ovom pripremnom turniru uoči početka sezone.

Poredak skupine: Juventus 4 boda (2 utakmice), Atletico 3 (1), Melbourne Victory 2 (1), Tottenham 0 (2). Melbourne je ekstra bod dobio za pobjedu na jedanaesterce nad Juventusom.