ATLETICO I BARCELONA PODIJELILI BODOVE U MADRIDU: / Dembele ušao pa spasio Messija i društvo od poraza

Derbi Atletica i Barcelona završio je bez pobjednika

24.11.2018.
23:02

U velikom derbiju 13. kola Primere Atletico Madrid i Barcelona su odigrali 1-1, a Barcelona se poraza spasila golom Ousmanea Dembelea u zadnjoj minuti. U prvom dijelu nije bilo niti jedne prilike, a niti drugo poluvrijeme nije ponudilo bolji nogomet, ali su gledatelji ipak vidjeli golove.

Dembele ušao i zabio

U 75. minuti Atleticu nije dosuđen kazneni udarac nakon očitog igranja rukom Vidala u Barcinom kaznenom prostoru, a u 77. minuti Atletico ipak postiže gol - nakon kornera Diego Costa u padu glavom šalje loptu u mrežu. I kada se očekivala pobjeda domaćina, u 90. minuti Messi je pronašao Francuza Dembelea, koji prizemnim udarcem "probija" vratara Oblaka.

Ivan Rakitić zbog kartona nije bio u sastavu Barcelone. Barcelona vodi s 25 bodova, Atletico je drugi s 24, a treća Sevilla ima 23 boda i sutrašnjom se pobjedom protiv Valladolida može vinuti na vrh.