premier liga /

Arsenal stao na kraj čudesnom nizu Solskjaera: Chelsea do boda u sudačkoj nadoknadi

Bio je ovo prvi poraz Manchester Uniteda u gostima u svim natjecanjima otkad ih vodi Norvežanin

10.3.2019.
20:00
AP Images

U derbiju 30. kola Premier lige Arsenal je u nedjelju na svom stadionu svladao Manchester United sa 2-0 pogocima Granita Xhake (12) i Pierre-Emericka Aubameyanga (69-pen).

Time je prekinut uspješan niz u Premier ligi pod trenerskom palicom Solskjaera (10 pobjeda i 2 remija), a ujedno to je prvi poraz Manchester Uniteda u gostima u svim natjecanjima otkad ih vodi Norvežanin.

Nogometaši Chelseaja u nedjelju su na svom terenu izvukli remi u sudačkoj nadoknadi protiv Wolverhamptona, koji je vodio od 56. minute pogotkom Raúla Jiméneza. No, u samoj završnici susreta Eden Hazard (90+2) pogađa za 1-1. Hrvatski veznjak Mateo Kovačić igrao je do 57. minute za Chelsea.