ODBAČENI VATRENI / Ante Rebić javio se nakon incidenta: Poslao je znakovitu poruku preko Instagrama

Je li ovo bila refernca na prošlu utakmicu s Empolijem u kojoj je Rebić hvatao suca za glavu?

20.1.2022.
20:41

Milan je na svom San Siruu 22. kolu Serie A poražen od Spezije s 2:1, a prava se drama odvijala u posljednjim trenucima utakmice, kada je Milanu poništen gol za pobjedu i kada je Spezija nakon toga u 95. minuti zabila za pobjedu.

Za Milan je igrao Ante Rebić i to od 84. minute, a mogao je biti i junak utakmice jer je u 92. minuti asistirao Rafaelu Leau za 2:1, ali je sudac Sierra poništio pogodak. Rebić je pobjegao svom čuvaru i dao loptu prema Messijasu, a zatim ga je protivnički igrač srušio na travnjak prekršajem i sudac je poništio pogodak jer je pustio prednost i zatim je vratio loptu Milanu, ali u obliku slobodnog udarca.