ANDRIJAŠEVIĆ STRIJELAC U POBJEDI PROTIV VODEĆEG BRUGGEA: / Ovo je njegov drugi ligaški pogodak sezone

Andrijašević je doveo svoju momčad u vodstvo u 65. minuti, a konačnih 2-0 postavio je Kalou u 78.

28.1.2018.
17:35
Screenshot

Hrvatski veznjak Franko Andrijašević bio je strijelac prvog gola u 2-0 (0-0) domaćoj pobjedi Genta protiv Cluba Bruggea u susretu 24. kola belgijskog nogometnog prvenstva.

CRNI NIZ INTERA SE – NASTAVLJA:

Za Andrijaševića je ovo drugi prvenstveni pogodak ove sezone, a prvoga je postigao prije pola godine, 30. srpnja protiv Sint-Truidena.

Andrijašević je odigrao čitavu utakmicu za Gent za koji je čitav dvoboj na vratima bio Lovre Kalinić.

Gent je sada četvrti na ljestvici sa 39 bodova, dok je Club Brugge, kojega vodi hrvatski stručnjak Ivan Leko, uvjerljivo vodeći sa 57 bodova. Drugi Charleroi ima 46, a treći Anderlecht 44 boda.