KONAČNO / Kramarić je pogotkom protiv Slovačke prekinuo (pre)dugačak golgeterski post. Sjećate li se kada je posljednji put zabio za Vatrene?

Kramariću je gol protiv Slovačke bio 15. za hrvatsku reprezentaciju

11.10.2021.
21:50
Luka Stanzl/PIXSELL

Hrvatska nogometna reprezentacija u susretu 8. kola kvalifikacija za odlazak na Svjetsko prvenstvo igra protiv Slovaćke na stadionu Gradski vrt u Osijeku i nakon prvog poluvremena Slovaci vode 2:1.

LUDA UTAKMICA U GRADSKOM VRTU /

Hrvatska u Osijeku izgubila prvo mjesto u skupini, VAR poništio Vlašićev gol za preokret

Slovačka je u vodstvo došla u 20. minuti pogotkom Schranza, a Hrvatska je izjednačila pet minuta kasnije pogotkom Andreja Kramarića.

Zanimljivo, Kramarić je prije ovog pogotka posljednji put zabio za reprezentaciju prije točno godinu dana, 11. listopada protiv Švedske u Ligi nacija.

Kramarić je od utakmice protiv Švedske do danas odigrao 13 utakmica za Vatrene, no niti jednom nije uspio zatresti mrežu.

Pogodak protiv Slovačke bio mu je 15. u dresu hrvatske reprezentacije.