Bundesliga / VIDEO Andrej Kramarić dvostruki strijelac u pobjedi Hoffenheima na gostovanju kod Freiburga

Predvodio je Krama momčad Juliana Nagelsmanna do sedme ovosezonske pobjede u njemačkom prvenstvu

26.1.2019.
17:21
AP Images

Nkon "zimskog sna" koji je trajao nešto više od mjesec dana hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić opet je strijelac za Hoffenheim. I to dvostruki.

Predvodio je Krama momčad Juliana Nagelsmanna do sedme ovosezonske pobjede u njemačkom prvenstvu na gostovanju kod Freiburga. Utakmica je završila rezultatom 2:4.

Kramarićev prvi pogodak možete pogledati OVDJE, a drugi OVDJE.

Gosti su poveli golom Joelitona u 19. minuti, da bi do poluvremena Holer poravnao rezultat. A onda je počeo Kramarićev Show. U 59. minuti zabio je iz jedanaesterca, a u 72. odličnu je asistenciju Karima Demirbaya hladnokrvno pospremio u mrežu Freiburga.

Demirbay se i sam kasnije upisao u strijelce, dok je počasni pogodak za domaćine zabio Niederlechner.