'MORAM VAM OVO REĆI' / Ancelotti: 'Navijači ne plješću Modriću jer misle da su to njegove posljednje utakmice'

10.3.2024.
22:42

Luka Modrić odigrao je odličnu utakmicu u pobjedi Real Madrida protiv Celte 4:0 u 28. kolu La LigePočeo je susret i na terenu bio do 83. minute, kada je umjesto njega ušao Toni Kroos, i bio je prema statističkim podacima najbolji pojedinac na terenu.

BRAVO, LUKA /

Španjolci se nakolnili Modriću: 'Zvuči čudno reći da je pred novom prilikom'

Kada je izlazio s terena, Modrića su navijači na Santiago Bernabeu ispratili s ovacijama, a njegov nastup je pohvalio i trener Carlo Ancelotti na press konferenciji nakon susreta.

"Modrić je odigrao vrhunsku utakmicu. Moram vam reći, navijači mu ne plješću jer misle da su ovo njegove posljednje utakmice, već zbog njegove igre", poručio Ancelotti.

Modrić je sudjelovao u akcijama za dva gola 'Kraljeva'. U 51. minuti je ubaio iz kornera, a Rudigerov udarac je obranio golman Celte Guaita, no Vinicius posprema odbijenu loptu u mrežu. Nakon toga u akciji za 2:0 Luka je izveo još jedan korner, Rudiger pucao glavom, a lopta se odbila od prečke u Celtinog golmana i završila u mreži.

Treći pogodak Reala je bio još jedan autogol, u 88. minuti lopta se od Celtinog braniča Domingueza odbila u mrežu. Za 4:0 pogodio je Arda Guller u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Ovo je bila 21. pobjeda nogometaša Reala u sezoni, čime su prednost na prvom mjestu pred drugoplasiranom Gironom ponovno povećali na sedam bodova.