VEĆ IM JE DOSTA / Šutalo se ponovno našao na udaru nizozemskog komentatora, a onda su se oglasili i navijači

Šutalo ponovno tema nizozemskih komentatora

3.11.2023.
9:40

U četvrtak su u odgođenom susretu 3. kola nizozemskog prvenstva snage odmjerili Ajax i Volendam. Pobjedom nad gostima 2-0 Ajax je upisao i prvu pobjedu u posljednjih 11 susreta.

SNIMKE NEREDA OBILAZE SVIJET /

U grad stiže 100 tisuća navijača, odmah nastao kaos: Vojna policija izašla na ulice, pucala i bacala 'šok-bombe'

No, nije Ajaxu išlo glatko kako se nadao. Domaćini su tek u 57. minuti poveli golom Setevena Bergwijna, a zatim je za 2-0 zaključao Chuba Akpom u 89. minuti.

Cijelu utakmicu za Ajax odigrao je Josip Šutalo, dok je Jakov Medić ostao na klupi, a Borna Sosa zbog ozljede nije ni bio u planu.

Šutalo ponovno tema nizozemskih komentatora. Na početku drugog poluvremena nepotrebno je riskirao i time ugrozio vratnicu svoje momčadi, ali gosti nisu uspjeli realizirati gol. Navijači su ga tada iskritizirali, ali dan nakon bila je potpuno druga priča.

Na društvenim su mrežama navijači odlučili stati u obranu hrvatskog reprezentativca, a veliki broj njih osudio je i neprofesionalnost komentatora.

"Tko je ovaj idiot koji komentira utakmicu? Sretan je svaki put kad Šutalo pogriješi! Mislio sam da su ovi prije bili iritantni, ali ovaj je poseban!", rekao je jedan.

"Šutalo ovo, Šutalo ono. Neke igrače se napada samo zato što novinari i komentatori kao papagaji ponavljaju jedni druge. Njima su takvi igrači lagane žrtve koje stalno napadaju", napisao je drugi, a treći je samo dodao:

"Koliko puta komentator misli ponoviti da je Šutalo u lošoj formi i da nema samopouzdanja?"

Ajax se trenutno nalazi na 15. mjestu nizozemske Eredivisie sa osam bodova.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo