MEGASKANDAL / AEK-ovi navijači zabili nož u srce Srbima: 'Braćo, ovo od vas nismo očekivali!'

6.10.2023.
8:19

Hrvatski reprezentativac Domagoj Vida bio je strijelac za svoj AEK u 2. kolu Europske lige.

PODIJELJEN USPJEH U EL /

Vida golom osigurao bod protiv Šutala, slavio i Pašalić, Barišić, Tudor i Crnac neočekivano izgubili

U Ateni su AEK i Ajax odigrali 1-1, a gol za Grke polučio je Domagoj Vida u 75. minuti. Za Ajax, koji je vodio od 30. minute preko Bergwijna, je cijelu utakmicu igrao Josip Šutalo.

Na svojem stadionu pred 30 tisuća Grka, domaći su izvjesili transparent "Kosovo je Albanija", što čudi s obzirom na njihove dobre odnose sa Srbima.

Obično su imali suprotne stavove o toj temi, a Kurir je komentirao potez: "Izdaja! Grčki navijači zabili nož u srce Srbima! Braćo, ovo od vas nismo očekivali! Parola koja je šokirala sve u Srbiji"

Nije poznato zašto su tako promijenili mišljenje.