TOMIĆEVA MOMČAD PREDVODI HNL / Rijeka slavila na gostovanju kod Šibenika i zadržala prvo mjesto na ljestvici

Riječani su u nastavku rutinski obranili prednost i sada imaju 30 bodova, kao i drugi Osijek, ali su na vrhu zbog bolje razlike pogodaka

7.11.2021.
19:32
Dusko Jaramaz/PIXSELL

Nogometaši Rijeke novi su vodeći sastav Prve HNL nakon što su u posljednjem susretu 15. kola kao gosti svladali Šibenik sa 1:0.

Jedini pogodak na utakmici postigao je kapetan Hrvoje Smolčić (45+1) u posljendjim sekundama prvog poluvremena.

BIT ĆE MU OD POMOĆI /

Izbornik Dalić prelomio: U reprezentaciju vraća dvojicu igrača

Rijeka - lider HNL-a

Igrala se jedina minuta sudačke nadoknade prvog dijela kada Šibenčani nisu dobro raščistili korner Riječana, lopta je stigla do Vukčevića koji je uputio još jedan centaršut, a na njega je najbolje reagirao Smolčić i visokim skokom sa 15 metara poslao loptu neobranjivo za Rogića.

Riječani su u nastavku rutinski obranili prednost i sada imaju 30 bodova, kao i drugi Osijek, ali su na vrhu zbog bolje razlike pogodaka. Tri manje uz utakmicu manje ima treći Dinamo koji je ranije u nedjelju senzacionalno izgubio sa 0:1 od Lokomotive. Šibenik je sedmi sa 15 bodova, koliko ima i osma Istra 1961.