viceprvaci na koljenima /

Ni 27 udaraca ih nije spasilo od poraza!

Opsada vrata domaćina prekinuta je u 81. minuti kada je Hummels dobio crveni karton i skrivio kazneni udarac iz kojeg je Max Kruse doveo Moenchengladbach u vodstvo, a konačan rezultat postavio je Raffael u 86. minuti.

5.10.2013.
18:20
AP Images

Europski doprvak Borussia Dortmund doživjela je prvi poraz sezone u Bundesligi. Klub iz Dortmunda izgubio je u 8. kolu prvenstva na gostovanju kod imenjaka iz Moenchengladbacha (0-2), iako je cijelu utakmicu napadao i imao ukupno 27 udaraca prema vratima.

U ostalim susretima novi prvoligaš Eintracht Braunschweig je s 2-0 slavio kod Wolfsburga, za koji je Ivica Olić igrao do 70. minute, a Ivan Perišić ušao u 46. minuti. Stuttgart i Werder igrali su 1-1, a Mateo Pavlović ostao na klupi gostiju, dok je Schalke s 4:1 kod kuće porazio Augsburg, a Mainz i Hoffenheim odigrali 2-2.