remiji u bundesligi / Neuer spasio prvake od poraza, Perišićev Wolfsburg kiksao

Ivan Perišić odigrao je prvo poluvrijeme za drugoplasirani sastav njemačkog prvenstva Wolfsburg, a Neuer je spasio Bayern obranivši udarac s bijele točke.

4.2.2015.
8:12

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić odigrao je prvo poluvrijeme za drugoplasirani sastav njemačkog prvenstva Wolfsburg koji je u 19. kolu na gostovanju kod Eintrachta iz Frankfurta odigrao 1-1 (0-0).

Eintracht je poveo preko Aignera (58), a poravnao je De Bruyne (88).

Kako je u derbiju kola vodeći Bayern na svom terenu odigrao 1-1 (0-0) protiv Schalkea 04, Wolfsburg je zadržao osam bodova zaostatka za Bayernom.

U Muenchenu je poveo Bayern preko Robbena (67), a poravnao je Hoewedes (72). Inače, Bayern je od 17. minute igrao s desetoricom jer je zbog prekršaja za 11-erac na Samu isključen Boateng. No, vratar Bayerna Neuer obranio je udarac s bijele točke Choupo-Motinga.

Vodeći Bayern sada ima 46 bodova, Wolfsburg je drugi sa 38, dok je Borussia iz Moenchengladbacha treća sa 33, dva više od četvrtog Schalkea.