VRHUNSKA SPRDNJA NAVIJAČA: / "Ujutro ćete dobiti otkaz"

Za podsjetnik, Mourinho je udaljio s klupe dosadašnju Chelseajevu liječnicu Evu Carneiro, ljutit zbog toga što je bez njegove dozvole ušla u teren da bi pomogla Edenu Hazardu u dvoboju protiv Swanseaja prošli vikend. Dr. Carneiro, dakako, nije pogriješila jer se liječnici moraju odazvati pozivu suca, a ne čekati dopuštenje trenera, ali bahatog Portugalca to nije spriječilo da prvo vulgarno izvrijeđa damu, a potom je udalji s klupe.

TKO JE KRIV? /

Mourinho poludio na lijepu liječnicu, navijači stali na njezinu stranu

"Eva, Eva, Eva"

U nedjelju je Chelsea bez dr. Carneiro gostovao kod Manchester Cityja u 2. kolu Premierlige i doživio pravi potop (3:0). Navijači domaćih iskoristili su aferu s lijepom liječnicom da ismiju Mourinha i njegovu stupidnu odluku.

Pred kraj prvog poluvremena najprije je Gary Cahill završio u krvi, a koju minutu kasnije se isto dogodilo i Diegu Costi. Dakako, na teren su morali liječnici, a začudo, čak se ni Mourinho nije tome protivio. Duhoviti navijači su, pak, iskoristili priliku i zapjevali Chelseajevim liječnicima "Ujutro ćete dobiti otkaz", a Mourinha su podbadali uzvicima "Eva, Eva, Eva".

Jedan je, pak, navijač na utakmicu došao u liječničkoj uniformi i sa stetoskopom oko vrata. Sjedio je odmah iza Mourinha, ali ne znamo je li ga Portugalac primijetio.