Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
U BEČU SE ORE ČETNIČKE BUDNICE I VELIČAJU RATNI ZLOČINCI: /

Sve pomalo sliči na 'Ravnu Goru'

Nogometna reprezentacija Srbije od 20.45 u Beču igra važnu kvalifikacijsku utakmicu za Svjetsko prvenstvo, a navijači srpske reprezentacije okupirali su glavni grad Austrije.

VOYO logo
VOYO logo

Od ranih jutarnjih sati navijači, njih oko 20 tisuća, okupljaju se u centru grada. Novinari Telegrafa javljaju da su se gradom orile četničke pjesme, veličao četnički ratni zločinac Draža Mihailović, vrijeđali i prozivali Albanci...

"Pije se pivo, pjevaju se četničke pesme, prozivaju se Albanci skandiranjem ''ko ne skače taj je Šiptar'', a u jednom momentu je vođa navijača započeo i pjesmu 'Pukni zoro', koja je izazvala emocije kod svih", stoji u tekstu Telegrafa.

Oko 18 sati srpski navijači su u velikom korteu krenuli prema stadionu, a zasad su zabilježeni samo manji incidenti s domaćim navijačima i policijom. O "navijačima" dovoljno govori što je najbolja atmosfera napravljena uz skandiranje "Tko ne skače, taj je Šiptar..."

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike