OPAKA JE / Prezgodna navijačica završila Ibrahimovićevu karijeru: Objavila je provokativni video i prozvala Zlatana

Poljakinja Marta Barczok je dobro poznata u nogometnom svijetu

30.3.2022.
16:56
Marta Barczok/Instagram

Nogometaši Poljske plasirali su se, nakon domaće 2-0 pobjede protiv Švedske, na Svjetsko prvenstvo koje će se održati krajem 2022. godine u Kataru.

PORTUGAL I POLJSKA NA SP-U /

Sjeverna Makedonija Arijana Ademija hrabro pala u Portu. Lewandowski i Zielinski zaustavili Zlatana Ibrahimovića i Švedsku

U finalu dodatnih kvalifikacija, na domaćem terenu u Chorzowu, Poljska je slomila Švedsku golovima u drugom poluvremenu, a strijelci su bili Lewandowski u 49. minuti iz jedanaesterca te Zielinski u 72. minuti.

Prva švedska zvijezda, legendarni 40-godišnji napadač Milana Zlatan Ibrahimović u igru je ušao u 79. minuti, no nije uspio pomoći svojoj momčadi da se spasi poraza i SP će morati gledati na televiziji.

Najpoznatija poljska navijačica Marta Barczok prije utakmice Poljske i Švedske na Instagramu je objavila video podrške svojoj reprezentaciji te izravno prozvala Zlatana.

"Reprezentativna karijera Zlatana Ibrahimovića završena je u Čorzovu", napisala je Marta i najvjerojatnije je nakon ove utakmice bila u pravu jer je teško vjerovati da će 40-godišnji Zlatan nakon ispadanja u kvalifikacijama nastaviti igrati za reprezentaciju.