Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
GESTA ZA PAMĆENJE: /

Mandžo nakon pobjede otišao u svoj rodni grad i malim Brođanima uljepšao dan

Hrvatski nogometni reprezentativac Mario Mandžukić u subotu je posjetio Opću bolnicu 'dr. Josip Benčević' u Slavonskom Brodu, svom rodnom gradu.

VOYO logo
VOYO logo

To javlja Brodportal.hr koji ističe kako je reprezentativni napadač Juventusa odjelu pedijatrije slavonskobrodske bolnice donirao didaktičku opremu, odnosno pomagala za pružanje medicinske skrbi malim pacijentima.

Galerija

Svojim dolaskom Mandžo je uljepšao dan malim Brođanima i pokazao veliko srce koje ima. Šteta što Mandžukić jučer nije bacio pune maksimirske tribine u trans u prvom poluvremenu kad je pogodio vratnicu u izglednoj situaciji za postizanje pogotka.

Vrijedi spomenuti kako je Mandžukić zajedno s Modrićem, Rakitićem, Subašićem i strijelcem gola protiv Ukrajinaca Kalinićem dobio poštedu za prijateljsko gostovanje u Estoniji te spomenuti neće sutra putovati u Tallin.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike