HAJDUK NA KRAJU POBIJEDIO / Na Poljudu se tukli Torcida i specijalci

20-ak minuta prije kraja kup utakmice između Hajduka i Zagreba, na poljudske su tribine upali policijski specijalci kako bi spriječili Torcidinu bakljadu.

9.12.2009.
18:11

SPLIT - Policijski specijalci upali su sredinom drugog poluvremena kup utakmice Hajduka i Zagreba na poljudske tribine kako bi primirli razjarenu Torcidu, koja je uz uvrede na račun klupske uprave, na stadionu servirala i nešto vatrometa.

Komešanje i fizičko obračunavanje potrajalo je 15-ak minuta, nakon čega se situacija vratila u normalu.

Inače, utakmica je okončana Hajdukovom pobjedom 4-1, čime je splitski klub osigurao prolazak u polufinale kupa. Dva je gola postigao Tičinović (39, 53), po jedan su zabili Andrić (58) i Ibričić (74), dok je jedini zgoditak za Zagreb zabio Jurendić (69).