'Special one' nezadovoljan / Mourinho: Moji su igrači lijeni, ne sviđa mi se to

Londonsi Chelsea u drugom je kolu engleskog Premiershipa na svom stadionu svladao Leicester City rezultatom 2-0. Iako pobjeda izgleda glatko i sigurno, glavni strateg 'Bluesa' Jose Mourinho nije bio presretan izvedbom svojih nogometaša.

24.8.2014.
13:57
AP

Momčad Chelsea prema naprijed je djelovala prilično sporo i indisponirano, a Courtois je velikom obranom spasio i eventualno izjednačenje koje bi možda utakmicu odvelo u sasvim drugom smjeru.

Karizmatični Portugalac nakon utakmice je prokomentirao: ''Moji igrači su u prvom poluvremenu bili lijeni i to mi se nikako nije sviđalo. Nisu imali nimalo potrebne oštrine i sporo su se kretali. Na poluvremenu sam rekao igračima da ćemo biti u nevolji ako se ne budu slagali sa mnom. Ne budu li imali viziju poput mene, nećemo pobjeđivati. U nastavku su se popravili i brže predavali loptu, a ipak je najvažnije da smo pobijedili - rekao je Mourinho.