LOŠE SE PROVELI U BAVARSKOJ / München i dalje ostaje ukleti grad za Real

Bayern je sa 2:1 pobijedio u prvoj polufinalnoj utakmici Lige prvaka protiv Real Madrida.

17.4.2012.
22:36
PIXSELL

MÜNCHEN - U prvoj utakmici polufinala Lige prvaka Bayern je u Münchenu svladao Real Madrid s 2:1 i stekao prednost pred uzvrat na Bernabeu za osam dana.

Bayern je poveo u 17. minuti pogotkom FranckaRiberya nakon udarca iz kuta, a za Real je izjednačio Mesut Özil u 53. minuti na asistenciju Ronalda. Pobjedu je Bavarcima donio MarioGomez u zadnjoj minuti susreta nakon prodora PhillipaLahma.

IvicaOlić i DanijelPranjić bili su na klupi Bayerna.

Bila je to utakmica puna ritma, ali i grubosti jer su igrači Reala zaradili šest žutih kartona. München i dalje ostaje "ukleti" grad za Real, koji je u bavarskoj prijestolnici od deset utakmica izgubio čak devet, te odigrao samo jedan remi.

U drugom polufinalu u srijedu na Stamford Bridgeu igraju Chelsea i Barcelona.