MILAN SLAVIO NA VRUĆEM GOSTOVANJU: / Zlatan se vratio nakon duže pauze i odmah zabio, Hrvati propustili utakmicu

Na ljestvici vodi Inter sa 65 bodova, šest više od Milana

21.3.2021.
20:16
Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

U susretu 28. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na gostovanju pobijedio Fiorentinu sa 3-2 smanjivši zaostatak za vodećim Interom na šest bodova.

Bez Hrvata

Bila je to utakmica u kojoj je Milan poveo, "Viole" su potom okrenule rezultat, da bi "Rossoneri" s dva gola izborili pobjedu. Gosti su poveli u 9. minuti golom Zlatana Ibrahimovića, no Fiorentina je preko Ericka Pulgara (17) i Francka Riberyja (51) stigla do prednosti.

Izjednačio je Brahim Diaz u 56. minuti, a pobjedu gostima donio je Hakan Calhanoglu u 72. minuti. Hrvatski nogometaši Ante Rebić i MarioMandžukić zbog ozljeda nisu nastupili za goste.

Na ljestvici vodi Inter sa 65 bodova, šest više od Milana, no Inter ima i utakmicu manje. Atalanta je treća sa 55 bodova, koliko ima i Juventus na četvrtoj poziciji. Slijede Napoli i Roma sa po 50 bodova.

Posljednja tri mjesta koja vode u niži rang natjecanja drže Cagliari, Parma i Crotone.