uzeo stvar u svoje ruke / Menadžer sebe uveo u igru te zabio i obranio jedanaesterac

Menadžer je odlučio uvesti sebe u igru te zauzeti poziciju braniča. Nakon što je ušao na travnjak, izjednačio je pogotkom glavom nakon kornera

8.3.2015.
16:23
YouTube Screenshot

Igrač-menadžer Grays Athletica iz sedme engleske lige, Mark Bentley, na utakmici je obavio dobar posao.

Njegova ekipa gubila je 2:1 od Hampton & Richmond Borougha, a potom je on izgubio živce, uveo sebe samog u igru te preokrenuo situaciju.

Zauzeo je poziciju braniča, a nakon što je ušao na travnjak, izjednačio je pogotkom glavom nakon kornera.

Priči nije bio kraj, a nekoliko minuta nakon izjednačenja, golman Athtleticsa se ozlijedio nakon prekršaja u šesnaestercu.

Bentley se primirio na liniji, bacio u stranu te zabio gol. Do kraja utakmice je ostalo još nekoliko minuta, a Graysi su uspjeli zabiti za 3:2.