BORBENI NA LEDU / 'Medvjedi' dokazali da i oni znaju udarati

Medveščakov napadač Wacey Rabbit i branič Vienna Capitalsa Dan Bjornlie su se pošetno dohvatili na utakmici u Beču. Tučnjava je dodatno raspalila strasti na tribinama.

22.11.2010.
12:34

BEČ - Hokejaši Medveščaka poraženi su na gostovanju u Beču kod Vienna Capitalsa i to rezultatom 2:4 (1:3, 0:1, 1:0). Međutim, utakmicu u Beču obje ekipe neće pamtiti po lijepim potezima već žestokim okršajima na ledu.

Najupečatljivije je bilo naguravanje Medveščakova napadača Waceyja Rabbita i Dana Björnliea, braniča iz Vienna Capitalsa i to na samom kraju utakmice.

Tučnjavu su snimili navijači zagrebačke momčadi koje je popularni 'zeko' oduševio svojom borbenošću. Sudeći prema snimici, bilo je 'vruće' i na tribinama gdje su domaći navijači cijelo vrijeme izazivali i vrijeđali skupinu od 50-ak navijača Medveščaka.

Domaći sastav je do kraja susreta sakupio 10 minuta isključenja, dok su Gratton i Björnlie dobili kaznu igre.

Medveščak je sakupio 22 minute kazne, a Rabbit i Sandrock su također dobili kazne igre.

Inače,  'medvjedi' su u Beču doživjeli peti uzastopni poraz te 12. ove sezone. Usprkos gubitku bodova Medveščak je zadržao peto mjesto na ljestvici, a u vodstvu je i dalje Klagenfurt.