TREĆI BUNDESLIGAŠKI POGODAK / Mandžukić zabio za Wolfsburg

Hrvatski nogometaš Mario Mandžukić zabio je gol Sankt Pauliju u 39. minuti. Time je doveo svoju momčad u vodstvo, ali ono je potrajalo samo do drugog poluvremena kad je protivnička momčad preokrenula rezultat.

16.4.2011.
15:49

Hrvatski nogometni reprezentativac Mario Mandžukić bio je strijelac za Wolfsburg koji je u 30. kolu njemačkog prvenstva na svom terenu protiv Sankt Paulija odigrao 2-2 (1-0).

Mandžukić je doveo svoju momčad u vodstvo od 1-0 u 39. minuti svojim trećim bundesligaškim pogotkom. Gosti su preokrenuli na 1-2 preko Nakija u 61. i Lehmanna u 77. minuti, da bi na konačnih 2-2 izjednačio Polak u 89. minuti.

Oba sastava sada imaju po 29 bodova te se nalaze na 16. i 17. mjestu, a Wolfsburg je bolje plasiran zbog bolje razlike pogodaka.

Wolfsburg se trenutačno nalazi na poziciji koja vodi u dodatne kvalifikacije za ostanak u prvoj ligi, dok je Sankt Pauli četiri kola prije kraja prvenstva u zoni ispadanja.

Mandžukić je igrao čitavu utakmicu za Wolfsburg.