u svom stilu / Mandžukić u 90. minuti zabio svoj prvijenac i donio pobjedu 'Staroj dami'

Mario Mandžukić, koji je u svom stilu primio loptu s desne strane, prevario braniča i lijevom nogom neobranjivo pogodio za 2:1

29.7.2015.
19:24

Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić zabio je svoj prvi pogodak u dresu Juventusa.

Nakon poraza od Borussije Dortmund, talijanski je prvak nastavio svoju turnerju, u sklopu koje su u poljskom Gdanjsku odigrali prijateljsku utakmicu protiv ondašnjeg prvoligaša Legije.

'Stara dama' pobijedila je rezultatom 2-1, a u vodstvo ih je doveo francuski veznjak Paul Pogba

Taj rezultat na semaforu je stajao do 82. minute, kada je za poljski sastav izjednačio Buksa

I kada se činilo kako će ovaj prijateljski susret završiti bez pobjednika, ukazao se Mario Mandžukić, koji je u svom stilu primio loptu s desne strane, prevario braniča i lijevom nogom neobranjivo pogodio za 2:1.

Hrvatski je reprezentativac odigrao drugih 45 minuta.