zabio u golijadi / Mandžo ostao prvi strijelac Bundeslige

Mandžukić je pogotkom u 28. minuti načeo mrežu Fortune, a to mu je sedmi pogodak u sezoni, te je ostao prvi strijelac Bundeslige.

20.10.2012.
17:50
Paradise TV

MarioMandžukić postigao je zgoditak u pobjedi Bayerna u gostima kod Fortune (0:5), dok je u ruhrskom derbiju Schalke u Dortmundu pobijedio Borussiu s 2:1.

Mandžukić je pogotkom u 28. minuti načeo mrežu Fortune, a to mu je sedmi pogodak u sezoni, te je ostao prvi strijelac Bundeslige. Bavarci su bez po muke "potopili" novoga prvoligaša i ostali na čelu ljestvice s 24 boda.

U 134. "Ruhrskom derbiju" Schalke je stigao do vrijedne pobjede protiv Borussie, a za domaćine je do 52. minute igrao Ivan Perišić. Pogotke su za Schalke postigli Ibrahim Afellay i Mark Hoger, a poraz je ublažio Robert Lewandovski. Wolfsburg je kod kuće izgubio od Freiburga s 0:2, pa je klub iz "Vučjeg grada" posljednji. IvicaOlić je za Wolfsburg odigrao svih 90 minuta. Eintracht je kod kuće slavio protiv Hannovera s 3:1 i zadržao je drugo mjesto na ljestvici s pet bodova manje od Bayerna.