TOČKA NA I / Luka Modrić zabio prvi gol u dresu Reala!

U dvoboju 10. kola španjolskog prvenstva hrvatski reprezentativac zapečatio je visoku pobjedu Reala nad Zaragozom (4:0) postigavši svoj prvijenac u dresu 'Kraljevskog kluba'.

3.11.2012.
22:20
RTL

Real je na svom Santiago Bernabeu dočekao imenjaka iz Zaragoze i ostvario sigurnu pobjedu. Goste su u samo nekoliko minuta prvoga dijela 'torpedirali' Gonzalo Higuain (22) i Angel di Maria (25), a dva pogotka prednosti 'Kraljevski klub' je imao do samog finiša susreta.

U 89. minuti Michael Essien je postigao prvi pogodak otkako se pridružio Realu, a u drugoj minuti sudačke nadoknade isto je napravio i Luka Modrić. Hrvatski reprezentativac je prvi stigao do jedne odbijene lopte i ljevicom zabio svoj prvijenac u dresu madridskog kluba.