INFARKTNA ZAVRŠNICA / Luđački preokret koji nitko nije mogao zamisliti!

Unatoč tome što je do kraja ostalo samo par minuta sudačke nadoknade, devetorica veličanstvenih nogometaša borili su se do kraja, uspjeli su zabiti dva pogotka i slaviti sa 2:1.

9.4.2013.
9:40
101greatgoals.com

U poljskoj trećoj ligi Gornik Walbrzych uspio je napraviti podvig koji je itekako vrijedan spomena. U susretu protiv Chojniczanka Chojnica gledatelji su mogli svjedočiti jednoj od najinfarktnijih završnica u posljednjih par godina.

Gornikovi nogometaši Radziemski i Michalak dobili su crvene kartone, a u 90. minuti dosuđen je i penal za goste. Daniel Feruga ga je uspješno realizirao te se činilo kako će Gornik upisati poraz na domaćem terenu.

No, unatoč tome što je do kraja ostalo samo par minuta sudačke nadoknade, devetorica veličanstvenih nogometaša borili su se do kraja, uspjeli su zabiti dva pogotka i slaviti sa 2:1.