PRVIJENAC ZA SOUTHAMPTON / Lovren Redsima nanio prvi poraz sezone!

Lovren je osigurao pobjedu Southamptona pogotkom glavom u 53. minuti nakon velike gužve, a hrvatskom stoperu to je bila peta utakmica za klub s juga Engleske, u koji je ove sezone prešao iz Lyona.

21.9.2013.
18:13
AP Images

Hrvatski reprezetativac Dejan Lovren postigao je prvi zgoditak za svoj novi klub Southampton, a taj pogodak je bio jedini u pobjedi u gostima kod vodećeg Liverpoola (0-1).

Everton je u uzbudljivoj utakmici slavio u gostima kod West Hama (2-3), a na terenu su bila i dva hrvatska napadača. Nikica Jelavić je počeo utakmicu za Everton, ali je zamijenjen nakon prvog poluvremena, dok je Mladen Petrić zaigrao od 63. minute za West Ham. Aston Villa je također u gostima pobijedila kod Norwich Citya (0-1), koji je promašio penal već u 6. minuti, a do gostujuće pobjede došao je Hull City kod Newcastla (2-3). Jedini ispješan domaćin bio je West Bromwich Albion koji je s 3-0 porazio Sunderland.