LEONA POPOVIĆ UŠLA U DRUGU VOŽNJU SLALOMA U AREU: / Andreja Komšić nije završila utrku, Petra Vlhova najbrža

Popović je zauzela 27. mjesto s vremenom 52,83 odnosno 3,11 sekunde zaostatka za slovačkom skijašicom

12.3.2021.
15:01

Slovakinja Petra Vlhova najbrža je nakon prve vožnje slaloma kojeg skijašice u petak voze za Svjetski kup u Areu, druga je Amerikanka Mikaela Shiffrin sa 41 stotinkom slabijim vremenom, a hrvatska skijašica Leona Popović zauzela je 27. mjesto i tako se plasirala u drugu vožnju.

KAKAV PEH ZA NAŠU NAJBOLJU MLADU SKIJAŠICU: /

Zrinka Ljutić bila u borbi za medalju na SP-u, a onda je drugoj vožnji ostala bez svega

Vlhova je do pvog mjesta doskijala s vremenom 49,72 sekundi, Shiffrin je druga s 50,13, a treća je svjetska prvakinja Austrijanka Katharina Liensberger sa 57 stotinki zaostatka (50,29) za Vlhovom. Popović je zauzela 27. mjesto s vremenom 52,83 odnosno 3,11 sekunde zaostatka za slovačkom skijašicom.