Kuzmanović napustio reprezentaciju

Sukob sa Mihajlovićem ili povreda?

24.3.2013.
13:28
VOYO logo

Fudbalska reprezentacija Srbije će na narednom meču kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Brazilu sa Škotskom u utorak biti bez Zdravka Kuzmanovića koji je napustio pripreme nacionalnog tima.

Tu vest potvrdio je portparol FSS Aleksandar Bošković, koji je potvrdio da se Kuzmanović već vratio u Italiju.

- Kuzmanović se, uz odluku i saglasnost selektora Mihajlovića i dogovor sa Interom, vratio u Italiju. Povredio je primicač leve noge, sledi mu mirovanje i oporavak - rekao je Bošković.

Pojedini beogradski mediji se u nedelju preneli su informaciju da je došlo do svađe između selektora Mihajlovića i Kuzmanovića, jer se vezista Intera nije našao ni na klupi na meču sa Hrvatskom u Zagrebu.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Pored Kuzmanovića, selektor Siniša Mihajlović na meču sa Škotskom neće moći da računa ni na Aleksandra Kolarova, zbog parnih žutih kartona.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
ksw
NE PROPUSTI 21. VELJAČE!
VOYO logo
Još iz rubrike
Image
USKORO I SLUŽBENO /

Nakon tri godine HNS mijenja kontroverznu odluku, a neki klubovi već su je podržali