'trica' u derbiju / Kramarić tragičar: Dinamo na natopljenom travnjaku porazio Rijeku

U zanimljivoj utakmici na kišom natopljenom travnjaku na Maksimiru Dinamo je ubilježio uvjerljivu pobjedu, no Rijeka je propustila bolje šanse.

6.12.2014.
16:58
Jurica Galoic/PIXSELL

U derbi susretu 18. kola Prve HNL Dinamo je u Zagrebu pobijedio Rijeku sa 3-0 (1-0). Dinamo je ovom pobjedom povećao svoje vodstvo na ljestvici, te sada ima sedam bodova više od drugoplasirane Rijeke.

U zanimljivoj utakmici na kišom natopljenom travnjaku na Maksimiru Dinamo je ubilježio uvjerljivu pobjedu, no Rijeka je propustila bolje šanse. Pogotovo se ispromašivao prvi "topnik" lige AndrejKramarić, koji je u prvom poluvremenu kod rezultata 0-0 promašio gotovo nemoguće.

Prvi zgoditak postigao je ArianAdemi u 40. minuti, a na 2-0 povećao je AngeloHerniquez (50), dok je nazaslužniji za oba zgoditka bio dodavač DomagojAntolić. Konačan rezultat postavio je DujeČop pet minuta prije kraja.

Susret je odigran na stadionu u Maksimiru, a sudio je pred 3.000 gledatelja Zebec iz Cestice.

Strijelci: 1-0 Ademi (40), 2-0 Henriquez (50), 3-0 Čop (85).