Zadar je bez problema svladao momčad koja ih je porazila u prvoj utakmici

24.1.2019.
21:22
Dino Stanin/PIXSELL

Prije nego što će u petak saznati hoće li utakmicu sezone s Krkom u nedjelju igrati bez navijača, Zadrani su morali odraditi obavezu u hrvatskom prvenstvu protiv Zaboka.

Pod "obavezom" uopće nismo namjeravali podcijeniti Zabok jer Zadrani su u prvoj utakmici u Bedekovčini osjetili njegovu snagu. Tada je, doduše, u žutom dresu igrao Marko Tomas koji je bio i najzaslužniji ja veliko zabočko slavlje.

Nešto južnije - druga priča. Zadranima je, istina, trebalo malo više od četvrtine da bi uhvatili rezultatsku kontrolu (35:25), ali gosti se nisu skidali s "lanca", odnosno nisu zaprijetili zadarskoj momčadi koja je "spakirala" utakmicu u trećoj četvrtini kada je otišla na +20.

Najbolju utakmicu od dolaska na Višnjik odigrao je Luka Žorić s 23 poena i šest skokova za nepune 23 minute, a dvoznamenkasti su bili Little, Marić, Dašić...