UVJERLJIVA POBJEDA / Zadar sjajnim prvim poluvremenom do osme pobjede u ABA ligi: Na kraju su gosti dobro i prošli

Zadar je ovom pobjedom stigao na omjer pobjeda i poraza 8-7

15.1.2023.
19:15
Sime Zelic/Pixsell

Košarkaši Zadra u susretu su 15. kola regionalne ABA lige kao domaćini uvjerljivo svladali Mornar iz Bara s 97-77 (23-16, 30-18, 25-15, 19-28).

DIRLJIVA GESTA IZBORNIKA /

'Zlatko Dalić je još jednom pokazao kako se živi ono u što vjeruješ i kako je zajedništvo rješenje svih prepreka'

Odličnim prvim poluvremenom Zadrani su praktički riješili pitanje pobjednika, na odmoru su vodili s 53-34, a prednost domaćih je na kraju trećeg dijela iznosila velikih 29 razlike (78-49) da bi gosti u završnici tek ublažili poraz.

Juan Davis, Marko Ramljak i Arijan Lakić su sa po 16 koševa predvodili Zadar, dok je Daron Russell sa 20 ubačaja bio najefikasniji kod Mornara.

Zadar je ovom pobjedom stigao na omjer pobjeda i poraza 8-7, dok je Mornar pao na 4-10 uz utakmicu manje.