SIGURNA POBJEDA / Zadrani fantastičnim prvim poluvremenom do nove pobjede i pozitivnog omjera u ABA ligi

Košarkaši Zadra u susretu su 17. kola regionalne ABA lige kao domaćini svladali Borac iz Čačka sa 85-75 (26-16, 25-14, 12-24, 22-21)

27.1.2023.
20:19
Sime Zelic/Pixsell

Zadrani su odlično odigrali prvo poluvrijeme i do odmora ostvarili 21 poen prednosti, no u nastavku je domaće stao šut, pa su gosti iz Čačka već pred kraj treće četvrtine stigli na samo sedam razlike (61-54), a početkom četvrte četvrtine i na samo četiri poena zaostaka (63-59).

JOŠ JEDAN U NIZU /

Hoće li ostaviti nešto i za druge? LeBrona Jamesa bi mogli pamtiti kao košarkaša sa svim mogućim rekordima

Ipak, trica Darija Drežnjaka za 74-65 četiri i pol minute prije kraja omogućila je Zadru mirniju završnicu.

Luka Božić sa 22 i Dario Drežnjak sa 19 koševa predvodili su Zadar, dok je Đorđe Gagić sa 20 ubačaja bio najefikasniji kod Borca.

Ovom pobjedom Zadar je stigao do omjera 9-8, dok je Borac pretposljednji sa 4-13.