[VIDEO] ČITLUK SHOW POD REFLEKTORIMA HOLLYWOODA: / Pogledajte kako je Zubac zakucavanjima uništio NBA legendu

Zubac je u igri proveo tek 21 minutu, ali njegov se utjecaj na utakmicu itekako osjetio

22.12.2019.
9:42

Bila je sinoć sjajna večer za hrvatske NBA zvijezde. Bojan Bogdanović bio je najbolji igrač dvoboja u kojem je Utah Jazz na gostovanju svladao Charlotte Hornetse sa 114:107, a kapetan hrvatske košarkaške reprezentacije je ubacio 26 koševa uz po tri skoka i tri asistencije.

No nije Mostarac jedini koji je dominirao. Uvjerljivu 134:109 pobjedu ostvarili su Los Angeles Clippersi kod San Antonio Spursa, a odlično je svoje minute iskoristio hrvatski centar Ivica Zubac koji je bez promašaja iz igre (7/7) ubacio 15 koševa te dodao pet skokova, dvije asistencije i jednu osvojenu loptu.

TRENER JAZZA NAHVALIO BOGDANOVIĆA, A ON OTVORIO DUŠU PRIČOM IZ DJETINJSTVA: /

'Znate, nije nam bilo lako tada'

Zubac je u igri proveo tek 21 minutu, ali njegov se utjecaj na utakmicu itekako osjetio. Pitajte samo sad već legendarnog LaMarcusa Aldridgea koji jednostavno nije mogao zadržati Čitlučanina koji mu je pokupio velik broj skokova u napadu, a gotovo svaki njegov koš iz igre bilo je - zakucavanje.

Kako je Zubac dominirao utakmicom u kratkom vremenu koje je dobio možete pogledati OVDJE.

Najbolji je u redovima Clippersa bio Kawhi Leonard koji je zabio 26 poena, dok je kod Spursa DeMar DeRozan utrpao 24. Pogledajte sažetak te utakmice OVDJE.