POTUČENI DO KOLJENA: / Cedevita zamrznuta na - 20 usred Beograda

Košarkaši Cedevite su u 7. kolu TOP 16 Eurolige doživjeli poraz na gostovanju u Beogradu kod Crvene Zvezde rezultatom 94:74 (12:26, 20:17, 24:19, 18:32).

11.2.2016.
22:09
AFP, JORGE GUERRERO

Cedevita je doživjela treći uzastopni poraz, a ukupno peti u skupini, te su sve manje šanse za plasman u četvrtfinale. Uvjerljivih 20 razlike odraz je ishoda zadnje četvrtine u kojoj je Cedevita primila čak 32 koša, a u zadnjih deset minuta susreta zaostatak je bio svega šest koševa.

Cedevita je u Beograd došla bez ozlijeđenih Luke Žorića, Marka Arapovića i Luke Babića, pa je poraz bio očekivan. Kod Cedevite su najbolji bili Jacob Pullen (20), James White (18) i Miro Bilan (17), dok su Zvezdu predvodili Quincey Miller (22) i Vasilije Micić (14), koji su najzaslužniji što je Zvezda na četiri pobjede i tri poraza.

Među 7000 bučnih navijača u dvorani Pionir bio je i najbolji tenisač svijeta Novak Đoković.

U osmom kolu 25. veljače Cedevita gostuje kod Lokomotive Kubanj.