UF, KAKO IM JE SPUSTIO: / Komentator se žestoko sprdao na račun zadarske sramote u Beogradu

Hrvatski komentator Arenasporta Domagoj Pancirov popularno zvani 'Panci' u ponedjeljak za vrijeme Zvezdinog demoliranja Zadra u Beogradu u sklopu 16.

3.1.2017.
8:47

I pri tome niti malo nije pogriješio. Naime, košarkaši Crvene zvezde su za samo sedam minuta igre poveli protiv Zadra sa 16 razlike. Na semaforu je stajalo 22-6 i izabranici novog trenera Nevena Plantaka izgledali su kao razbijena vojska.

TEŽAK PORAZ ZADRA U BEOGRADU: Pogledajte Musino zakucavanje za okruglu ‘stotku’ Cedevite u Skopju

Komentator Arenasporta koji je prenosio susret Domagoj Pancirov, očito iznenađen događanjima na parketu Pionira, kazao je:

"16 razlike u sedam minuta igre. Neka netko ugasi i semafor i rasvjetu u dvorani".

Video njegove izjave možete vidjeti ovdje.

Inače, bila je ovo najgora utakmica Zadra ove sezone. Već u prvoj četvrtini domaći su stvorili 20 koševa razlike, do odmora je bilo i 40, a u trećoj četvrtini i maksimalnih 56 pogodaka prednosti (96-40). Tek u posljednjih 10 minuta Zadar je uspio ublažiti poraz na manje od 50 razlike.