ZANIMLJIVA VEČER / U Miamiju odigrana utakmica kakva se rijetko viđa: Nakon dvoboja u Minnesoti više nema neporaženih u NBA ligi

Nakon utakmica odigranih u ponedjeljak više nema neporaženih sastava jer su Boston Celticsi izgubili na gostovanju kod Minnesota Timberwolvesa sa 109-114

7.11.2023.
8:41

Prvaci Denver Nuggetsi su odličnom predstavom u drugom poluvremenu na svom terenu nadigrali New Orleans Pelicanse sa 134-116. Nikola Jokić upisao je novi triple-double učinak sa 35 poena, 14 skokova i 12 asistencija za Nuggetse, Jordan Hawkins je sa 31 ubačajem bio najefikasniji kod Pelicansa kod kojih je Zion Williamson sa 20 koševa, 10 skokova i 9 asistencija bio nadomak triple-doublea.

PRILIKU DOBIO I ŠAMANIĆ /

Kapetan Hrvatske solidan u gostujućoj pobjedi, Zubac se uklopio u sivilo momčadi

Nakon utakmica odigranih u ponedjeljak više nema neporaženih sastava jer su Boston Celticsi izgubili na gostovanju kod Minnesota Timberwolvesa sa 109-114 nakon produžetka. Imali su Celticsi posljednji napad u četvrtoj četvrtini kojega je tricom za pobjedu pokušao završiti Jaylen Brown, ali nije bio precizan da bi u dodatnih pet minuta domaći Wolvesi na krilima Anthonyja Edwardsa obranili domaći parket. Edwards je susret okončao sa 38 koševa, 9 skokova i 7 asistencija, dok je Jayson Tatum sa 32 ubačaja bio prvo ime kod Celticsa.

Vrlo je zanimljivo bilo u Miamiju gdje je domaći Heat svladao Los Angeles Lakerse sa 108-107 iako nije ubacio niti jedan poen u posljednjih 3:50 minuta utakmice. Lakersi su se serijom 8-0 primakli na 108-107, a na semaforu je u tom trenutku ostalo 2:39 minuta do kraja. U preostalom vremenu više niti jedna momčad nije uspjela poentirati, a posljednju priliku za Lakerse propustio je Cam Reddish koji je promašio tricu dvije sekunde prije kraja. Jimmy Butler je postigao 28 koševa za Heat kod kojega je Bam Adebayo upisao triple-double sa 22 ubačaja, 20 skokova i 10 asistencija, dok je strijelce Lakersa predvodio LeBron James sa 30 ubačaja, dok je Austin Reaves uz 23 koševa imao i 10 skokova te 9 asistencija.