SRPSKI GOROSTAS ZASLUŽAN ZA ČUDESNI PREOKRET: / Clippersi su gubili 19 poena razlike u trećoj, a onda je ušao Marjanović

221 centimetara visoko centar briljirao je s klupe

28.2.2018.
12:20
Screenshot Youtube

Srpski košarkaš Boban Marjanović najzaslužniji je za važnu pobjedu 122:120 LA Clippersa protiv Denver Nuggetsa. U utakmici koja će možda biti krucijalna ukoliko ove momčadi budu izjednačene u borbi za doigravanje na Zapadu, Marjanović je bio X faktor i donio Clippersima, u koje je došao tek prije nekoliko mjeseci kada je u razmjeni stigao iz Detroit Pistonsa, potrebnu iskru s klipe.

ODLIČNA UTAKMICA DARIJA ŠARIĆA I PORAZ PHILADELPHIJE: Reddick promašio tricu za pobjedu, novi triple-double Jamesa

Marjanović je na terenu proveo samo 15 minuta i za to vrijeme ostvario učinak od 18 poena, šest skokova, dvije ukradene lopte, jedne asistencije i blokade. Zanimljivo, 221 centimetara visoki centar ušao je u igru prvi put u trećoj četvrtini s 4:06 do kraja. Clippersi su gubili 19 razlike, ali tada su napravili niz 55-30 i došli do slavlja.