ODUŠEVIO AMERIKANCE / Ivica Zubac briljirao u prvoj utakmici sezone, pogledajte njegovo brutalno zakucavanje

LA Clippersi su u prvoj utakmici nove sezone poraženi na gostovanju kod Golden State Warriorsa

22.10.2021.
7:46

LA Clippersi u prvoj utakmici sezone poraženi su na gostovanju kod Golden State Warriorsa 115:113.

U dramatičnoj utakmici prva je četvrtina u potpunosti pripala Clippersima koji su je završili sa 17 koševa prednosti (44:27), a Clippersi su preokrenuli u drugoj četvrtini koju su dobili s 40:22 pa se na poluvrijeme otišlo s rezultatom 67:66 za goste.

U drugom poluvremenu gledali smo veliku borbu u kojoj se niti jedna ekipa nije uspjela odlijepiti, a drama u završnici pripala je domaćinima koji su pobijedili s jednim košem razlike.

Zubac briljirao

Hrvatski košarkaš Ivica Zubac odigrao je solidnu utakmicu, u 17 minuta provedenih na parketu ubacio je 14 koševa (šut 4-7, slobodna bacanja 6-10) i upisao dvije asistencije te tri skoka.

Najdojmljiviji njegov potez bilo je krasno zakucavanje nakon prodora i asistencije Terrancea Manna.

Tu akciju možete vidjeti OVDJE.

Najbolji igrač Warriorsa, a i utakmice, bio je Stephen Curry s 45 poena, a najučinkovitiji kod Clippersa bio je Paul George s 29 ubačenih koševa.