POBJEDE NETSA I MAGICA: / Hezonja odličan u najpoznatijoj dvorani na svijetu, Bogdanović utišao Bullse

22.12.2015.
9:08

Mario Hezonja odigrao je zapaženu ulogu u gostujućoj pobjedi Magica kod New York Knicksa te je u konačnih 107:99 sudjelovao sa jedanaest poena (5-8 iz igre), tri skoka i dvije asistencije. Proveo je 19 minuta u igri.

Bogdanović ubacio 12 protiv Chichaga

Koš više od Hezonje postigao je Bojan Bogdanović, a imao je i dvije uhvaćene lopte, u iznenađujućoj pobjedi Netsa u United centru u kojem su domaći Chicago Bullsi poraženi rezultatom 102:105. Za 12 poena, hrvatski reprezentativac je pogodio pet od osam pokušaja iz igre u 27 minuta akcije.

Ovacije publike u TD Gardenu dobio je Kevin Garnett u kojem su Timberwolves poraženi od Boston Celtica, kluba u kojem je igrao od 2007. do 2013. godine i s kojim je u 2008. postao prvak lige. U ovoj utakmici Garnett nije nastupio, ali jest zato Damjan Rudež i to u njenih deset minuta. Nije niti pokušao gađati koš i sve što je od važnije statistike hrvatski reprezentativac sakupio bila je jedna osobna pogreška u porazu 99:113.